One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Welcome to Tree Hill
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажната ивица

Go down 
+2
Brooke Davis
PSawyer
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Ana Smith

Ana Smith


Име на героя : Ana Smith
Брой мнения : 12
Join date : 24.07.2010
Age : 29
Местожителство : Трий Хил

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:22 am

-Аха... - казах аз и се засмях. - Готина група!!! - казах аз и се усмихнах.
Нарисувах още нещо на пякъса,след което станах. - Когто погледнах към рисунката си видях,че вълните я бяха отмили. - Онова момиче,дето скъса с момчето,как се казва? - попитах аз,опитвайки се да сменя темата,и да разбия гробното мълчание.Усмихнах се,сред което се загледах в пясъка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:25 am

-Не ти се сърдя Пи просто виждам каква грешка правиш и се ядосвам заради това ,че ти неможеш да го разбереш. - усмихнах и се и погледнах към Нейт
-Сори брато небеше нарочно просто си изкарах яда върхо теб ,а и все пак целуна гаджето ми преди още да сме скъсали. - след това изпих на екс водката и ми стана малко гадно ,но като изпих цялата ботилка я хвърлих и тръгнах към колата ми. Вече бях окончателно пиян и не ми пукаше какво ще стане ,но имах намерения да се кача и да карам като луд както обикновенно. "След година рехабилитация отново пиян..." това беше единствената ми мисал немислех за Пейтън нито за мухлюто който щеше да разбие срцето и мислех само за това как да блъсна колата в нещо ,тя и без това беше бронирана едва ли щеше да ми стане нещо много сериозно.
Върнете се в началото Go down
Ana Smith

Ana Smith


Име на героя : Ana Smith
Брой мнения : 12
Join date : 24.07.2010
Age : 29
Местожителство : Трий Хил

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:27 am

Усмихнах се на момчето,след което реших да си тръгвам,все пък наще явно ме чакаха.
-Хайде чао! - казах му аз и тръгнах.
Дълго време се лутах из улиците,първоначално не успях да се ориентирам,но накрая намерих улицата към вкъщи.Точно я пресичах,когато някакъв перко,мина на червено и за малко не ме бутна.
-Хей,пиян ли си? - разкрещях се аз,когато се загледах,разбрах,че това момче е онова,което се сби с другото от купона.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:31 am

След,като цялата драма свърши Себас си тръгна по-възможно най-театралния начин,с което ми падна в очите.Мразех такива мелодраматични момчета.Малко след това Пейтън и Нейтън дойдоха при нас:
-Май всичко свърши,а?
Пейтън кимна замислено и отвърна:
-А на Себас това му дойде малко в повече.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
????
Гост




Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:36 am

-Не - отговорих на момичето което се приближи до мен когато спрях колата си след няколко кръгчета.
-Аз съм Себас - представих и се и слезнах от колата след това и подадох ръка. Имах нужда да се повозя малко с колата ми зада мога да помисля ,а за мен това беше единствения начин да мисля като съм ядосан.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:36 am

Кимнах,наистан беше така.брат ми се беше издигнал во чите,свъсем малко,но беше добра за първа крачка.
-Към може би добри отношения-подадох ръката си символично и той я стисна.Кимнах му с лека усмивка.
-Добре,не очакмах тази вечер да се случат толкова неща-казах тихо на Брук и тя се засмя.
Бях одоволен от постигнатото с Нейт,със сигурност това се считаше като стъпка напред,в гадните ни отношения,така че,наистан имаше от какво да съм доволен.
Целунах Брук и й се усмихнах,тя ме пергърна.Очевидно и тя бе доволна от това стискане на ръце с Нейт.
Върнете се в началото Go down
Ana Smith

Ana Smith


Име на героя : Ana Smith
Брой мнения : 12
Join date : 24.07.2010
Age : 29
Местожителство : Трий Хил

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:38 am

-Аха,добре,личи си! - казах аз и се засмях.
-Аз съм Ана Смит,приятно ми е Себас! - казах аз и се здрависахме.Погледнах към него.Явно него бяха зарязали,кофти. -Виж,съжалявам,за онова,което се случи преди малко! - казах аз и се усмихнах. - Кофти! - казах и погледнах към колата. - Бронирана е,нали? - попитах аз и загледах колата.


ПП:Може на прафила ми в момента да пише Лили,ама ще си сменя името!!!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:41 am

-Разбира се - засмях се
-Може ли само за малко...ей сега се връщам - тръгнах към групичката с която по рано дойдох и се приближих към Нейт
-Сори - подадох му ръка в знак на извинение и се усмихнах. Бях доста странен тип човек просто нямаше как да мразя някой.
-Приятели? - попитах Пейтън докато чаках Нейт да приеме извинението ми и да ми стисне ръката.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:42 am

- Да за една крачка напред - казах , и целунах Пи а след това отидох и взех една бира от барчето и се върнах прегръщайки Пейтън. Найстина днес се случиха доста неучаквани неща. Малко или много се надявах да продължим с крачките напред , защото полубратя или не , нещата не трябваше да седят така.
- Та драмата беше пълна - казах аз , стискайки ръката на Себас
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:54 am

След извинението ми ,което така и не разбрах дали приема отидох на сцената.
-Ами надявам се песента да ви хареса казва се I Hate Everything About You. - след като започнах да пея времето мина неусетно и песента свърши. Реших да започна с друга този път не толкова тъжна.
-Следващата песен се казва Drown. - и нея изпях и започнах следващата
-Следва Home - изпях песента и слезнах от сцената като седнах на пясъка с една бира в ръката загледан в луната
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 3:55 am

-Приятели... -усмихнах му се и го гледах докато си заминаваше. Горкия, не заслужаваше това. После погледнах Нейтън и го целунах.
-Постъпи добре като не продължи да се биеш със Себас. -усмихнах му се.
-Май наистина се променяш...- засмях се. Не можех да повярвам колко бях влюбена в него...
Взех две бири и подадох едната на Нейт а другата оставих за мен.
-И тази твоя добра постъпка ти носи допълнителни точки в леглото. -намигнах му. Ама наистина бях голяма кучка. Същата вечер правих секс с Себас в тоалетните на Трик, а сега се канех да го правя и с Нейт.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:01 am

-Ако не те бях чула нямаше да повярвам,че си го казала Пи.-отвърнах изненадано-Май си сменяме ролите,като се има предвид,че ние с Люк не сме го правили.
Лукас извика:
-Брук?!
-Какво гадже?Да не казах лъжа?
Сега вече всички се засмяхме.Радвах се ,че нещата между Люк и Нейт започнаха да се подобряват.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:07 am

Засмях се с останалите.
Нейт не се бе сбил със Себас,което може би наситна бе анпердък от негова старан,ха скоро щяхме да станем най-добри пирятелки и да си разказваме клюките,засмях се на тази мисъл.И все пак май скоро щях наистан да се сближа с брат си,така де дали е полу или не е не беше от особено значение,все още имахме една кръв..
-Нейт,наздраве-казах му и бутилките ни се треснаха,а след това последдва една обща наздравица,с която вдигнахме страхотна джабала,не само заради чашите иние викахме..
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:17 am

-Уау, тези двамата да не би току що да си казаха наздраве като нормални хора? - попитах преднамерено Брук, защото беше леко объркващо. Люк се караше с Нейтън допреди десет минути а сега се държаха като полу-братя. Братя е малко силно казано за тях.
Люк ми се струваше свестен, но още не можех да му вярвам напълно за да му дам моето злато Бруки... Да речем че просто ще съм предпазлива.
-Наздраве.. -казах в тон с тях и повдигнах бирата си.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:23 am

Казах наздраве на брат си , а после се чукнахме и с момичетата.А след това целунах Пейтън и погледнах към останалите
- Просто сме една крачка на пред Пи - казах и аз и се засмях надявайки се да продължим с бавни крачки в правилната посока
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:28 am

-Знаете ли..тази посока ми харесва,особено щом се сдобрите може да направим тройка.
Пейтън ме погледна невярващо и си отнесох второ:
-Брук?!
Въпреки,че си беше шега не мислех да спирам до тук:
-Добре де Пи,не се ядосвай и на четворка съм съгласна.
После се надигнах на пръсти и целунах Люк ,който тъкмо искаше да отпие от бирата си до колкото забелязах.Отлепих устни от неговите и казах:
-Ето така се започва.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:33 am

-Не мисля за парвя тройки или четворки с Нейт след акто от скоро започнах да го гледам в очите,после пак няма да мога,но поради различни причини-всички се засмяхме.
Хейли ми липсваше и се надявах скоро да се върне,защото определено имах да й разказвам много..
Целунах Брук отонво и й намигнах.
-Гадже,ще се задоволя и само теб-каза ми и аз отново се засмях.
-И слава богу-промърморих и този път Брук ми намигна.-
Огледах накооло нямаше много хора,дори ние бяхме най-голямата и май най-шумната компания...
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:45 am

-Защо само тройка?- попитах объркана.
-Как можете да ме изключвате така без дори и думичка? Бруки, ще си имаш проблеми. -погледнах я на кръв и се засмях.
Ако наистина ме попитаха щях да откажа , защото един Скот си ми беше предостатъчен в леглото. А Нейтън си го биваше. Все пак предната ни връзка бе базирана основно на това. Но нещата се промениха и то към добро. Което за Нейт не би било, защото щяхме да си говорим повече отколкото да правим секс.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:50 am

- Ам мисля ,че ти сама каза ,че не сте правили още секс , пък на тройки налиташ камоли четворки - казах на Брук и се обърнах към Пи притискаайки я към себе си
- А и на мен Пейтън ми е достатъчна ,че да правя и четворки и то с Люк , а не благодаря - изкоментирах аз и се засмяхме
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:58 am

Свих рамене безнадеждно и казах:
-Ох,толкова ли не разбирате от шега?
Май леко перверзното ми чувство за хумор щеше да си остане неразбрано.Отпих доста солидна глтъка от чашата си,а след това заговорих отново:
-Това купон ли е или какво?Хайде да се забавляваме.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 5:11 am

-Танцуване ли?-попитах безнадеждно,а Брук кимна и се засмя както само тя можеше.А този смях нямаше как да не те накара да се усмихнеш.Целунах я преди да ме задърпа край огъня,където имаше няколко танцуващи..
Музиката беше добра,така че всички започнахме "да се движив в ритъм" а кой знае колко се движехме в този ритъм поне аз и Нейт де,на момичетата повече им се отдаваше..Засмях се на тази мисъл.
Целунах Брук отново,когато напарви няколко перверзни движения.
-Лошото ми момиче се появи-казах на шетана ухото й и се засмях,целунах я по челото и продължих с танца си...
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 5:16 am

Гледах развеселено Люк и Брук как танцуваха или се опитваха май беше по точно.
На Нейт не му беше много до танцуване сега, а и на мен не ми се танцуваше така че седяхме на една пейка прегърнати. От време на време го целувах.
-Звездната двойка пак е заедно, а? -каза един познат глас който минаваше зад нас.
-Млъквай, Тим... -каза изморено Нейтън, а аз се засмях.
Тим беше веселякът на компанията. Той винаги правеше най-яките изцепки. Без него закъде бяхме. А и наистина имах нужда да чуя как Нейт казва на Тим да млъква. Това ми липсваше.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 5:19 am

Уморато просто ме заливаше от всякаде , днес беше много дълъг ден. Просто адски много ми се спеше вече, за това се обърнах към Пи
- Искаш ли да си тръгваме , адски иморен се чувствам - казах и аз и я целунах нежно по устните.
- Е принцесо ?КАкво ще кажеш ?
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 6:13 am

-Лошото момиче не е изчевало. - смигнах му,а после продължих - Сега остава да ти направим само една татуировка и някой пиърсинг - ще бъдеш моето лошо момче.
Последното не го казах насериозно.Той можеше да прави каквото иска - на мен всякак щеше да ми е хубав..е освен може би в онази плажна рокля с която се пошегувах,че ще го облека,когато беше у нас.
Вече бях изпила доста и когато не бях заета с леко перверзните си танци или да си открадвам по някоя целувка от него пийвах от чашата си..и както се очакваше малко по малко мисленето ми отиваше все по-далече от трезвото.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 EmptyПон Авг 02, 2010 4:01 pm

-Хайде дяволче,ще се прибираме-казах ѝ,дойде ми нещо на ум-ще те заведа до нас.
Да,определено Брук не бе в състояние да се види с родител,но интересното беше е че сама го осъзнава..
-Какво?!-каза тя и хората около нас ни изгледаха,каза го на висок тон..
-Няма,шегувам се-целунах я и ѝ намигнах.
-Новсе още важи това за прибирането-обясних ѝ..
Всъщност не беше чак толкова пияна,само леко подпийнала и тя очевидон бе единственото момиче,което ми харесваше,докато е пияна,подпийнала и т.н.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажна ивица {2}

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Архив :: Кошче-
Идете на: