One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Welcome to Tree Hill
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажната ивица

Go down 
+2
Brooke Davis
PSawyer
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 7:12 am

[b]Пеене?Дори самата аз не знаех дали мога да пея,но не мислех,че ставам особено.Е,не бях от срамежливите,така че какво пък:
-I don't care what people say-започнах така..
При звука на собствения си глас,разбрах,че е поносимо.Едва ли щеше да стане певица от мен,но все пак пеех правилно.Поех си дълбоко дъх и продължих,като изпях останалото без почивка:
-The rush is worth the price I pay..I get so high when you're with me but crash and crave you when you are away.
Усмихнах се и казах:
-Стига ти толкова,че да вземеш вече и автографи да ми искаш.[/b]



Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 7:21 am

-Виж няма да те лъжа-засмях се.-Няма да пробиеш в МТВ мюзик ауардс,но иначе пееш добре-засмях се.
Наистина беше така и не я лъжех..
-Е аз съм за предизвикателство също-казах ѝ още преди да ме попита.
Тя започна да обмисля вариантите.
-А да и нека го напарвим така,без да използваме нещо,което някой еказвал преди това-тя кимна.Супер,щшее да ме накара да напарвя нещо интересно,надявах се..Е дано не беше пак свързано с мърдане на носа,само при спомена се засмях и отвърнах на Брук,с ново ловко движение на....носа си..Пак се засмяхме.
-Трябва да спра да го правя-казах едва едва през смях..
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 7:28 am

Кимнах и потвърдих:
-Определено трябва да спреш да го правиш.
За щастие той почти веднага престана и можех да съсредоточа мислите си върху предизвикателството му.След последната си тъпотия отново бях без никаква идея.
Потопих се за малко,известно време гледах към небето и накрая все пак го измислих:
-Предизвикателството ти е да целунеш непознат.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 7:32 am

-Да и къде да го намеря?-попитах я.Наистина нямаше никого наоколо.Все пак е огледах,нищо..Дори не се чуваше шум,беше делник и хората в...четри сутринта ли е?!Е да,тогава хората в Трий Хил не се къпеха,в някое кафе,само можеше по случайност да намериш някого,но тук нямаше..
Огледах отново,нито една жива душа.
Бях като фраснат,Брук на практика ми е непозната,но тя всъщност това ли имаше предвид?
-Брук тук няма никой освен теб,а ти си на практика непозната-подсмихнах се...
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 7:36 am

-Е..ами все някой трябва да има..пък и аз не казах да е човек.
Този път и двамата се засмяхме.Май наистина нямаше никой,а се надявах да мине поне един човек,но пък какво..можеше да целуне и някой камък..всъщност,като го казах,нямах друга идея,затова изтърсих точно това и сега сама си бях виновна.Е,какво пък толкова?Едва ли щеше да е,като задържане след часовете или нещо подобно.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 7:47 am

Приближих се към Брук.Тя затвори очите си,което се оказа странно,когато другия гледа и дева не се засмях.
Тъкомо,когато устинте ни щяха да се допрат,се обърнах и я целунах по бузата,и давамата се засмяхме.
-Ти не каза и къде-повдигнах рамене .
-Май изпуснах шанса на живота си-добавих после и Брук тоново се разхили.
Е тя ибез това не изглеждаше от най-доволните да ме целуне,така,че това бе най-доброто решение..
-Ти си,предизвикателство или истината?-попитах я.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 7:53 am

-Май тези предизвикателства вече ми стигат.Този път нека бъде истината.
Чак сега се замислих,наистина,колко ли беше часа?Със сигурност минаваше поне три или четири сутринта.Водата ставаше по-студена и температурата на въздуха също спадаше и съответно моите зъби започваха да тракат.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyСъб Юли 24, 2010 8:01 am

-Въпросът ми езащо ти беше толкова ядосана по-рано на кея-попитах я.
-Искаш ли да излизаме,в колата имам парно и платно за слънце,което се надявам да помогне малко.
Тя кимна,беше започнала да трепери.С Брук се запътихме към пикапа,който се виждаше от плажа.
Включих го да работи и пуснах парното му,радиото се пусна само и на екрана му ни оповести за часа- 4:55
-Скоро ще хванем изгрева,а аз утре със сигурност няма да се сдобря с чичо си,ще съм прекалено кисел-засмях се и Брук се разхили.В пикапа,кабината не беше голяма и бързо се загрея..

П.П-сега ще пусна някаквъ паркинг,но докато намеря ако искаш пиши тук..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 7:48 pm

Партито тепърва започваше. Беше пълно с много непознати лица ,но всепак бях новак тук. На Плажната ивица точно посредата на ораденото място за купона имаше запален огромен огън ,който гореше силно и осветяваше голяма част от мястото на купона. Малко по далеч от огъня имаше DJ пункт ,а до него сцена с инстроменти ,която беше САМО за талантливите изпълнители. В два детски басейна имаше всякакъв алкохол ,който се изтодяваше там ,а храна имаше близо до огъня. Музиката звучеше беше едно ритмично парче на което незнаех името.
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:02 pm

С Брук пристигнахме първи,поне от тези от нашата компания,иначе там имаше доста хора.Някой поздравяваха мен,други Брук,трети и двама ни.И очевидно всички ни поздравяваха с някое и друго "честито" и "много любов" и някакви такива.
С Брук се усмихвахме и им благодарихме.
-здравей-поздравихме момчето,което явно беше организатор.
-Аз съм Лукас,Лукас Скот и това е брук Дейвис-представих и малкото си лошо момиче,което беше до мен при мисълта една клива усмивка се появи на лицето ми..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:07 pm

С Пейтън стигнахме точно след Люк и Брук. Аз карах доста по бавно от обикновенно защото по пътя си крадях целувки.
Когато видях Адам отидох при него и се поздравихме. Запознах го с Пейтън и щом я представих като "гаджето ми" се видя колко много се е изненадал от думата която небях използвал от колежа. Огледах мястото и се отделих за малко от групата ни като отидох да си взема една бира.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:12 pm

С Елена стигнахме и видяхме каде са останалите отидохме към тях.Погледнах Лукас с лека умраза , а на другите се усмихнах.А след това се обърнах към Елена
- Добре искаш ли да си вземем нещо за пиене ? - попитах я аз оглеждайки се в очите и чакайки отговора и
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:17 pm

-Адам - представих се първо на момичето което беше адски готино ,а после и на момчето което явно беше нейното гадже.
-Добре оставям ви мисля да попея малко. - усмихнах им се и тръгнах към сцената. Преди да стигна до нея Себас ме представи на гаджето си. Това си беше шантаво през живота той е имал само едно момиче което е наричал свое гадже ,но тя му разби сърцето ,а той дори и беше посветил песен. От тогава стана сваляч и спря да има сериозни враски.
Застанах на сцената и се представих.
-Аз стм Адам Гонтиер новия вокал на Three Days Grace и ще ви изпълня няколко песни. - всики ми ръкопляскаха и аз взех китарата си.
Първата песен която започнах да пея и свиря с помоща на няколко хора от публиката се казваше The Good Life и след като я засвирих всички започнаха да подскачад и да пеят. Когато свърши ми ръкопляскаха ,а аз започнах със следващата песен ,която се казваше Born Like This. И като за последна песен изпях Scared след това се поклоних и слезнах от сцената като DJ пусна B.o.B - Airplanes ft. Hayley Williams.
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Име на героя : Елена Гилбърт Роуз
Брой мнения : 22
Join date : 28.07.2010

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:35 pm

-Да ще изпия една кока кола-казах му не исках повече алкохол.Той ме погледна странно,но ми взе чаша с кола и ми я подаде.
-Благодаря ти.
Застанахме да слушаме Адам,който се представи като новия вокал на бантада.Супер.
Пееше добре момчето,така че щеше да пожъне успех,независимо,че в началото сигурно феновете щяха да са малко недоволни..
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:38 pm

Погледнах Елена , и и подадох колата , а аз си взех една бира.
- Да забавно е тук - щях да добавя още нещо но замълчах , не ми се заяждаше сега с Лукас , а и неисках точно сега да го гледам . Помислих си аз . Реших просто да го игнорирам и да не му обръщам особенно внимание , е ако не се наложише
Върнете се в началото Go down
Елена Гилбърт

Елена Гилбърт


Име на героя : Елена Гилбърт Роуз
Брой мнения : 22
Join date : 28.07.2010

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:54 pm

-Ще танцуваме ли?-попитах го,а той ме погледна с не особено желание.
-Хайде де,не мога да танцувам сама,поне докато не познавам никой-засмях се.
Той се засмя и стана от земята.Понесохме се в ритъма на песента.Която беше бърза и модерна.Нейт не беше от най-добрите танцьори на света,но все пак ставаше...
И двамата се смеехме като направеше някоя смешна стъпка..
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 8:59 pm

"Определено не ставах за танци "помислих си аз правейки постоянно грешни стъпки и смеейки се с Елена.
- Виж погледни на какво ме направи , аз не мога да танцувам - казах и аз и продължих да се смея от време на време поглеждах към Лукас и Пейтън , но не отдавах голямо значение.
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 11:45 pm

Мълчах през целият път и се опитвах да скрия колко изревнувах когато Нейтън дойде с момиче. Но пък нямах право, защото вече бях продължила и аз самата бях с друг.
От време на време поглеждах към Нейтън и момичето което се казваше Елена. Понякога мразех как се държи, но нямах право.
-Супер парти, а ? -попитах като завлачих Себас до тях за да си поприказваме малко.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyНед Авг 01, 2010 11:50 pm

- Да готино - отговорих и аз и я огледах , наистина изглеждаше доста добре , но пък беше с друг и по нейните думи аз бях виновен за това... "Оф на кой му пука с кой е Пейтън " помислих си аз , осъзнавах че държанието ми показваше какво си мислех и исках просто да я върна обратно , но тя беше продължила по пътя си и аз нямах право ..
- Как си Пейтън нищо не казваш - попитах я аз
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 02, 2010 12:01 am

-Трябва ли да казвам нещо? -попитах очевидно издразнена от въпроса му. По принцип бях много отбранителна с бифшите гаджета. Какви ги приказвах, та единственото ми гадже някога е било Нейтън. Сигурно затова ми беше трудно да го пусна. Но какви ги мислех - та аз скъсах с него, не той с мен.
Съвсем забравих че Себас е до нас, а аз наистина го харесвах. Господи, обичах го и не исках да ми се разсърди затова че се държа ревниво с бифшият си.
Прегърнах го, първо защото така се чувствах по сигурна и второ за да покажа на Нейтън че очевидно съм преживяла връзката ни.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 02, 2010 12:05 am

Погледнах я страмнно когато прегърна Себас явно за да ми покаже нещо . Но не оспяваше по държанието и се разбираше ,че най - вероятно все още не е преодоляла нищо.
- Както искаш , аз просто те питах какво става с теб. - казах и аз поглеждайки я из под вежди .
- Не беше нужно да се дърпаш , не съм те хванал ,че да се дърпаш така - казах и аз със съвсем нормален тон. Очевидно скоро трябваше да поговоря с нея , но най - вероятно нямаше да го напрая. Просто защото не исках да я пусна , а тя много бързо явно ме бе забравила и намерила друг
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 02, 2010 12:16 am

-Не се дърпам... -отново отрекох аз но с по мек тон.
-Аз съм добре и да ти кажа честно не съм била по щастлива с никой друг. -засмях се. Прозвуча леко студено но аз наистина си бях добре.
-А и Себас е перфектен. -усмихнах му се и го целунах. За пореден път игнорирайки всички останали.
-Изглежда си забил ново момиче, нали? -казах като махнах на Елена която беше малко зад него. Нямах намерение да я обидя а само да и кажа какво може да направи Нейтън с нея. Какво да я обвинявам, тя си беше хубавичка и всички знаехме колко трудно е да устоиш на един Скот. Разтърсих леко глава за да изкарам тези мисли от главата си.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
????
Гост




Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 02, 2010 12:20 am

-Пи виж не ми се слуша за това сега отивам да кажем ето там вие си поприказвайте - казах аз леко отегчен и погледнах
-Без бой - погледнах и към двамата и ги оставих само да се карат или да флиртуват сега обаче мен ме интересуваше друго.
Съблякох се и останах пулогол. Тръгнах към студеното нощно море и заедно с няколко мадами и някакви спасители влезнахме вътре.
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 02, 2010 12:22 am

- Чакай , чакай затрупа ме с информация , за която не съм те питал - казах и аз и се засмях леко нервно . Погледнах я събирайки вежди не можах да разбера , с какво и беше виновна Елена ,че да говори така .
- Като гледаш така мисля ,че не съм забил никого , а и ако това стане повярвай ми ти ще си първата която ще го разбере - казах и аз опитвайки се да не се заяждам с нея. Не можах да разбера защо се опитваше да ме дразни , е ако искаше да ревнувам да успяваше да го стори...А след това погледнах към Себас , който се отдалечаваше
- Хъм май трябва да поговорим - казах и аз и я дръпнах леко на страна
- Какво се опитваш да направиш?
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 EmptyПон Авг 02, 2010 12:29 am

Не можех да повярвам на очите си какво стана току-що. Стоях опулена и гледах как Себас си заминава, съблича се и влиза в морето. Сякаш хич не му пука, дали ей сега ще се налегна с Нейтън тук на плажа. Скръстих сърдито ръце пред гърдите си и погледнах Нейтън и Елена. Цялата ми нощ се провали само за секунда. И защо при най-малката грешка от моя страна Себас ми се разсърди и си замина.
Май пак щях да се върна към депресията.
-Съгласна съм, трябва да поговорим. Но насаме. -посочих с пръст Нейтън и тръгнах по навътре в тълпата за да стигна до къщичката на спасителя, очаквайки той да ме последва.
Имах много неща да му кажа и че чувствах длъжна да ги кажа сега. Имах чувството че ще набия някой. Седнах на стъпалата и се зазяпах в луната. Караше ме да се успокоявам. Пък и трябваше да се спокойна когато говорех с Нейтън иначе нещата нямаше да завършат добре.

П.С. -за Нейт: писах ти в скайп ама не ми пристигат съобщенията хД
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Sponsored content





Плажната ивица - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажна ивица {2}

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Архив :: Кошче-
Идете на: