One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Welcome to Tree Hill
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Плажната ивица

Go down 
+2
Brooke Davis
PSawyer
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 12:37 am

Погледнах към Елена и казах
- Хей остани с Лукас и Брук , а аз ще дойда след малко .Трябва най - накрая да приключа с това - усмихнах и се , а тя само ми кимна . Последвах Пейтън към къщичката на спасителя , когато стигнах я видях тя седеше там сама на стълбите , гледайки луната. Погледнах я и в главата ми изникна спомена ,че луната я успокояваше. Когато стигнах там седнах на по долното стъпало поглеждайки я
- Какво правиш Пейтън ? - попитах я аз вече не бях нервен и й говорих с доста мек тон

П.С. - И на мен последното не ми го доставя ,ако искаш чак сек
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 12:51 am

-Незнам... -казах измъчено и отпуснах главата си да падне в ръцете ми. Той седна до мен, а аз се засмях горчиво.
-Извинявай че така ти се опънах по рано. Не исках да обидя момичето. -усмихнах се и се обледнах на следващото стъпало. Подухваше лек вятър и от партито че чуваше някаква песен. Кой по дяволите пуска хаус на това парти. Май се нуждаеха от диджей като хората.
Господи, за какви неща си мислех. Очевидно не исках да посрещна истината че трябваше да говоря с Нейтън. Крайно време беше. Скъсахме без никакво логично обяснение, освен че не можех повече да го търпя. Не бях наясно със себе си. Дали наистина направих правилното нещо като се разделихме? Дали ми липсваше..? Въпроси на които този разговор щеше да ми даде отговор.

П.С. клипа на песента е супер тъп.. препоръчвам ти да слушаш само песничката хД
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 12:55 am

Заслушах се в песента и се усмихнах. Хаус на парти на което не би трябвало да пускат хаус.
- Пейтън искам най - накрая да ми дадеш обеснение защо ме заряза и защо в момента постоянно ме караш да ревнувам от Себас. Много добре познавам това държание - погледнах я серозно ,чакайки отговора искам да разбера защо ме остави , защо ме караше да ревнувам и дали самия аз някога съм я обичал истински и дали я обичам..
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 1:04 am

-Защо си мислиш че нарочно те карам да ревнуваш? -усмихнах се предизвикателно. Пак почнахме с мистериите.
-Осъзнаваш ли че беше пълен кретен докато ходехме заедно...? Не отговаряй на това. -предупредих го, преди да е изръсил някоя глупост. -Но... колкото и да ми е трудно да кажа това сега - липсваш ми. Не знам дали докато ходехме съм изпитвала нещо към теб, но сега определно ми липсваш. И не ме питай защо, защото нямам представа. Докато ходехме теб постоянно те вълнуваха купоните, приятелите си и единственото което искаше и получаваше от мен беше секс. Може би затова скъсахме. Може би съм искала нещо повече от теб и след като съм се опитала да го взема а не съм могла съм се отказала. -казах и усетих колко странно беше това изречение. Голямо обяснение за това защо сме скъсали, няма що...
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 1:11 am

Погледнах я повдигайки вежди. А след цялото това обеснение защо ме е зарязала , омекнах. Все едно излезнах извън кожата си.
- Да и ти ми липсваш - казах и аз след като го осъзнах.
- Но Пи защо не поговори с мен?Защо не ми го каза ? Аз можех да се опитам да се променя просто трябваше да говориш с мен - казах и аз поглеждайки я в очите със толкова мил тон , който рядко се срещаше при мен
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 1:20 am

Когато ме погледна имах чувството че цял рояк пеперуди започнаха да спринтират в корема ми. Май беше като първият път в който се видяхме. Понякога се връщах назад и откривах че имахме и някой много добри моменти като цяло.
-Ще съжелявам за това, но какво пък... -промърморих си и го целунах. И пак като първият път когато се целунахме това беше невероятно. Зави ми се свят и се отдръпнах осъзнавайки че може би не трябваше да правя това. Защо бях изпълнена със съмнения, по дяволите? Наистина харесвах Себас и щеше да е изключително тъпо да завършим така, но с Нейтън имахме история която не можех да изтрия с едно щракване на пръстите си.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 1:29 am

Целувката и събуди доста чувства в мен. Осъзнах ,че винаги съм имал чувства към нея , но неззнаех дали постъпваме правилно . Тя ме бе зараязала , а сега беше със Себас , а сега се целувахме. Боже имах чувството ,че съм доста объркан.
- Пи .. - започнах аз - Можеш ли да ми обясниш един път завинаги какво искаш , за да знам как да постъпя .... Защото ако не беше с него в момента нямаше да те пусна - признах си аз накрая и пред нея и пред себе си..
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 1:43 am

-Трябва да говоря с него... -казах с най-тъжния тон който можех да използвам. Не беше редно да го зарязвам така. Но с тази целувка изясних напълно чувствата си и разбрах с кого искам да съм. Чувствах се изключително виновна че трябваше да го оставя, след като беше казал че ме обича. И аз го обичах но обичах повече Нейт. Господи, преди месец бих се изсмяла на себе си че си мисля такова нещо, но сега ми се струваше напълно реално и наистина имах нужда от него. Може би това със Себас беше за възстановяване, кой да знае, но все пак...
Единственото нещо в което бях напълно сигурна сега беше че съм една голяма кучка.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 1:50 am

- И аз така мисля Пи .. - започнах аз и я прегърнах. Имах чувството ,че я срещам за пръв път и се обвинявах за това , което и бях причинил. Никога не се бях замислял какъв тъпанар съм , но явно сега беше момента да си го призная аз съм голям гадняр.
- Пи обещавам ти ,че ще се опитам да се променя - казах и аз целувайки я по челото. Просо наистина осъзнах много неща , който трябваше да осъзная много отодавна..
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 1:59 am

-Мамка му Нейт, понякога дори не осъзнаваш колко очарователен можеш да си. -засмях се и го целунах. Имаше перфектни устни, които никога не можеш да се умориш да целуваш. Както се случваше с мен точно сега. Намерих някакви сили и воля да се откъсна от него и го прегърнах. "Той щеше да ме защити от всичко" - помислих си. "Щом си вярваш" -каза един гласец дълбоко в съзнанието ми. Както винаги предпазливата "аз" си казваше думата. "Не допускай никой до себе си. Знаеш че винаги си тръгват." каза същият този глас. "Майната ти" успях да изкрещя и гадният малък глас се изгуби в съзнанието ми. Майко, ама и аз съм една откачена. -помислих си и се засмях тихо.
Притиснах се по силно към Нейт и надигнах поглед за да среща очите му.
-Трябва да се връщаме на купона. Все пак си довел момиче. -процедих през зъби последното.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 2:06 am

Погледнах я и повдигах вежди смеейки се
- Пи , днес се запознахме в кафето тя е нова тук , за това я доведох с мен - казах и аз и я целунах
- Поне не се опитвах да те забравя с други момчиета - казах и леко ущитвайки нослето й.
- Ти си лошо аомиче Пи , което знае как да накара едно момче да ревнува и по дяволите адски много ме издразни , когато каза ,че ти е адски добре с него и е перфектен - казах и аз , а след това се изправих и слезнах на пясъка подавайки и ръка
- Е отиваме ли ? - попитах я аз въпреки ,че точно в момента не исках да я пускам , но тя трябваше да говори с Себас , а аз бях оставил Елена с Лукас и Брук , което сигорно беше адски неудобно..
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 2:14 am

-Брук?-казах й и тя се обърна.
-Искаш ли да послушаш моята интууиция?.
Тя кимна и аз се подсмихнах,прегърнах я леко и й казах:
-Мирише ми на проблеми,много проблеми-показах и Нейт и Пейтън да се прегръщат,целуват,а накрая тръгнаха към нас.
Брук сигурно ещше да побесне,а макари и почи да не познавах Пейтън,не бих пожелал на никое момиче да се занимава с Нейт,той беше задник..
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 2:24 am

Станах и хванах Нейт за ръка, защото нямаше да мога сама да направя това. Отдалече мернах опустошителния поглед на Лукас и загрижения на Брук. Тя беше неутрална когато скъсах с Нейт.
-Мъртва съм... -прошепнах си и стиснах ръката му. Точно това ми трябваше в този момент. Когато се приближихме чух песента която свиреше. Колко подходящо... Погледнах към морето, Себас изглежда се наслаждаваше на вълните и плуването през нощта. Спрях да му се ядосвам че ме остави да правя каквото си искам с Нейтън, защото щях да скъсам с него. Колкото и тежко да ми беше заради това.
-Преди да кажете каквото и да било, аз и Нейтън се събрахме. -казах и го целунах бързо за да потвърдя това.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 2:31 am

Опредлено не само тя беше "мъртва" само като гледах погледите на Брук и Лукас ме побиваха тръпки.
- Брук преди да си ми се нахвърлила , обещал съм да се променя - казах и аз , което никак не смекчи физиономията й , а Люк ме гледаше подозрително което значеше ,че най -малко той ще ми повярвя.Освен с Пи съзнавах ,че скоро трябваше да поговоря и с Люк...мислех си докато преметнах ръката си през раменете на Пи..
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 2:34 am

Не мисля,че имах право на мнение,но наистна пердпочитах важната клечка Себас,с който дори започнах да се сприятелявам от колокото полу брат си,ха това звучеше добре.Предпочитам някой си почти непознат пред брат си,не не ПОЛУбрат си..
-Аз ще отида до огъня да везма нещо за пиене.
Колко тъпо и моята чаша и тази на Брук бяха почти пълни,но какво да се прави бях предвиддлив...друг път.Дори не бях сигурен защо се издразних,може би защото себас изглеждаше свестен,а тя го зарязваше за ...никой.И лъжеше Себас отгоре на всичко,всъщност сигурно щеше да му каже..
Върнете се в началото Go down
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 2:39 am

Реших ,че сега е момента
- Аз ще отида с него - казах им и целунах Пи , а след това тръгнах след Люк , когато го настигнах и останових ,че сме достатъчно далеч от момичетата го хванах за рамото и го спрях.
- Кога ще престанем с това ? - попитах го аз поглеждайки го , просто ми писна с това държани , мамка му дори и полубратя ние бяхме братя ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:00 am

Знаех какво следва още от момента в който ги видях да се целуват. Небах от хората който обичат лъжите ,но небях и ревнив. Може би нея обичах ,а просто я използвах зада преодолея миналата ми раздяла ,но Пейтън беше идеална за мен. Въпреки всичко обаче знаех какво ще стане. В мен напираше гняв и умраза ,който исках да изкарам бърхо Нейтън. Щом Пи се приближи видях физиономията и ,и още преди да каже нещо си поех дълбоко въздох и минах покрай нея сякаш несъщеструваше. Отидох при Люк и Нейт и погледнах към Лукас ,който очевидно прочете мислите ми. Може би щеше да ми каже да не го правя ,но нямах намерение да го слушам. Бях доста по едър от Нейтън ,а и бях по мусколис и затова като го ударих в стомаха ,а след това и в лицето падна на земята без никакъв проблем. След това просто се обърнах и си взех една ботилка водка.
-Е ,Пи за какво искаш да говорим? - попитах я и отпих една голяма глътка водка.
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:02 am

Когато Нейтън и Лукас се отдалечиха се обърнах гневно към Пейтън:
-Ти луда ли си?Помниш ли какво ти причини последния път Пи Сойер?Много добре си спомням колко разтроена беше!
-Брук този път е различно..знам,че постъпвам,като кучка спрямо Себас,но още изпитвам прекално силни чувства към Нейтън и не мисля,че това ще се промени скоро,но той обеща..
-Дано знаеш какво правиш Пейтън..-отпих от чашата си и възъхнах.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:02 am

-Нека видим.Кога ще спреш да си пълен задник?-попитах го сипвайки си уиски и се обърнах към него.
Да,може би беше добра идея да се сдобрим,дори бих я подкрепил,но точно сега ли намери за удобно?!Така се бях издразнил..
-Е по-малкото ми братче,когато го напарвиш,звънни-казах му.
Просто исках да се махна от там перди наистан да сме се сбили и не само пейтън,а вече и Брук щеше да е недоволна..
Върнах се обратно при момичетата и брук ме пергърна.
-нищо-отговорих на въпроса в погледа й и иподадох номва чаша..
Върнете се в началото Go down
Ana Smith

Ana Smith


Име на героя : Ana Smith
Брой мнения : 12
Join date : 24.07.2010
Age : 29
Местожителство : Трий Хил

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:06 am

Вървях по плажа.
Наистина не трябваше да приключва така забавата ми,но той като нямах никакви приятели,трябваше да бъда изгонена от библиотеката,тъй като явно беше станало или много късно или много рано.
Огледах се,на плажа имаше хора,които явно празнуваха нещо,или просто се бяха събрали на парти усмихнах се.След което седнах близо до морето и се загледах във вълните.Гледах хипнотизирано как идваха и си отиваха.А музиката от мартито,сякаш ги караше да се поклащат в такт с музиката.Усмихнах се,след което започнах да си рисувам в пясъка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:11 am

Видях екшана между Себас и Нейт и реших да не се намесвам особенно щом Себас е ядосан. Той беше от хората който рядко показваха чувствата си и това беше единствената причина да удря без предопреждение Нейт ,който ясно показа че си иска Пейтън обратно като я целуна пред всички. Не ми се занимаваше със Себас и изблика му на гняв ,ако се бях приближил то някой от двамата щеше да ми разбие челюста. Отдележих се и видях едно момиче ,което си рисуваше нещо в пясъка.
-Аз съм Адам - казах на момичето загледано в луната.
Върнете се в началото Go down
Ana Smith

Ana Smith


Име на героя : Ana Smith
Брой мнения : 12
Join date : 24.07.2010
Age : 29
Местожителство : Трий Хил

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:13 am

Вдигнах погледа си.
-Здрасти,аз съм Лиса! - казах аз и се усмихнах.
Обърнах се и погледнах към партито.
-От купона ли си? - попитах го и се понаместих малко на пясъка.
Не познавах този човек,който явно бееше много или малко по - голям от мен,и незнаех,дали трябва да се заговарям с него,не реших да се поприказвам с него,не че имах какво друго да правя
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:15 am

-Ти нормален ли си?! -изтичах при Себас когато видях как удари Нейт. Задържах го с много усилия преди да падне.
Оставих го на земята и реших да се разправям със Себастиан.
-Извинявай че така се случиха нещата, но Нейтън не е виновен. Аз съм виновна за всичко и те разбирам ако си ми сърдит, но двамата с него имам история която за жалост не мога да забравя... -казах на един път и се задъхах.
Погледнах го жално и леко ядосано и се върнах при Нейтън.
-Добре ли си? -целунах го по бузата и започнах да го оглеждам.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Nathan Scott
Модератор
Модератор
Nathan Scott


Име на героя : Nathan Scott
Брой мнения : 110
Join date : 01.08.2010
Age : 34
Местожителство : Tree Hill ,Red Rock

Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:19 am

- Мисля , че да - казах и аз изправяйки се , игнорирайки Себас и поглеждайки към Пи
- Спокойно нищо ми няма - усмихнах и се и я целунах
- Хайде ела да идем при Лукас и Брук - продължих да игнорирам Себас бях обещал на Пи ,че ще се променя и се опитвах да сдържа целия си гняв и да се махна по далеч от него..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 EmptyПон Авг 02, 2010 3:19 am

Лили Смит написа:
Вдигнах погледа си.
-Здрасти,аз съм Лиса! - казах аз и се усмихнах.
Обърнах се и погледнах към партито.
-От купона ли си? - попитах го и се понаместих малко на пясъка.
Не познавах този човек,който явно бееше много или малко по - голям от мен,и незнаех,дали трябва да се заговарям с него,не реших да се поприказвам с него,не че имах какво друго да правя

-Ами аз го организирах ,но явно ще се превърне в меле - посочих към Себас и Нейт ,който още се мъчеше да стане
-Всъщност може и да ме знаеш аз съм Адам Гонтиер вокал на Three Days Grace - усмихнах се леко самодоволно ,по скоро се засмях защото нямах намерение да се перча просто исках да се изяснят нещата кой съм преди да се опознаем
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажната ивица - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажната ивица   Плажната ивица - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плажната ивица
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Плажна ивица {2}

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Архив :: Кошче-
Идете на: