One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Welcome to Tree Hill
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кеят

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Кеят   Кеят EmptyЧет Юли 22, 2010 7:45 pm

Кеят Riverwalk
Мястото беше хубаво ивсички в града го харесваха,тук винаги можеш да се забавляваш с приятели,да изпиеш някое страхотно кафе или просто да погледаш водата,за да се успокоиш и да пречистиш съзнанието си..
Върнете се в началото Go down
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 2:55 am

Бях малко ядосан..Реших да поиграя баскетбол,но като минах от там ми се стори прекалено претъпкано,за ад започна да си го изкарвам на добрия стар кош..Качих се обратно в пикапа,който беше служебен и беше крайно време да си купя своя кола..Оставих я билзо до плажа.
Ноща бе пирятна и имаше доста хора,но все пак се намираше и място,където да останеш сам.
Седнах на една пейка,която беше свободна и се заоглеждах наоколо.Повечето хлапета и възрастни ги познавах,но се стаерх да се правя,че не ги виждам и за това не отвърщам на поздрава им..
Опитвах се и да не мисля,че утре трябва да ъм по-рано в сервиза,нито пък,че обещах на майка си,да ѝ помогна малко в кафето...
Гледах към морето,докато си мислех как да спра да мисля,когато точно пред мен мина едно момиче и прекъсна вътрешната ми беседа...
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:04 am

Поредният скандал.Вече не можех да стоя с нея в една къща.Добре,че така или иначе си идваха толкова рядко,че не ми се налагаше да ги търпя.Виктория отново беше забравила рождения ми ден,което не ми направи особено впечатление,нали ставаше всяка година...просто взаимно не можехме да се търпим пък и тя постоянно ми правеше хапливи забележки редките пъти,в които дойдеха с баща ми.
Без изобщо да си правя труда да казвам още нещо бях излетяла през вратата.Просто трябваше да се махна от там.Нямах определена цел,но краката ми сами ме отведоха към плажа.Тъкмо минавах,когато забелязах,че едно момче или ме гледа много странно или е дълбоко замислено.Не можех да преценя кое от двете...в момента не бях точно приятелски настроена и още преди да успея да реагирам се чух как казва:
-Какво зяпаш?!
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:09 am

-Всъщност ти застана пред полезрението ми-обясних ѝ,очевидно бе много ядосана и не за това,че ме е хванала дая гледа,което дори не беше истина.
Тя осъзна,че се бях загледал към хоризонта.
-Между другото,госпожице любезна-казах леко подиграватлно и се усмихнах дяволито-казавам се Лукас Скот,не че те интересува или нещо,просто така е всеобщо прието,дори,когато се поздравяват хората помежду си с "какво зяпаш"-цитирах я и отонов се засмях.Бях забелязал,че не ѝ е до игрички,но мен ме бе разведрила.
Осъзнах,че и аз самият дойдох тук ядосан,може би не колкото нея,но все пак ми стана гузно и прибрах кривата си усмивка..Сигурно и тя имаше проблеми..
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:16 am

О,супер.Той беше нагъл и саркастичен.Момчето ми мечта.Изгледах го гневно и казах:
-Обикновено хората се поздравяват с "какво зяпаш" ,когато единия от двамата не е много приятелски настроен към другия,но мисля,че в случая имаш късмет.Ще остана при теб и ще ти дам още един шанс да ме ядосаш,за да си имам оправдание да те зашлевя.-това последното беше шега и въпреки,че все още не бях напълно спокойна ми беше поразминало малко.
Той извъртя театрално очи и подметна:
-Знаеш ли..когато някой ти каже името си е прието и ти да му кажеш своето.
Свих рамене и отвърнах:
-Така и така си започнал да ме поучаваш...Аз съм Брук Дейвис.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:24 am

-Приятно ми е Брук-казах ѝ и подадох ръката си преди да кажа "когато някой ти подаде ръка е прието да я стиснеш" тя стисна моята и аз ѝ се усмихнах отново.
-Виждам,че започваш да подобряваш поведението си-засмях се.
-Ще седнеш ли или ще стоиш права?-попитах я като и напарвих място до мен на пейката.
Хората наоколо се бяха разотивали,но не беше напълно безлюдно,както аз обичах кея да е..
Брук седна до мен,забелязах,че вече ѝ минава.
-Мога ли да те попитам,защо беше толкова нервна,или не-засмях се отново...
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:31 am

-О,аз..ами нали знаеш...тийнейджърски проблеми.-не ми беше приятно да говоря на темата,че със собствената ми майка се мразим и то особено с момче,което познавах от буквално не повече от минута.- А ти?Май не беше в най-доброто настроение,когато дойдох..
Замислих се за него и всъщност дори се сетих,че и друг път съм го виждала в училище,по някой предмети бяхме заедно,но просто никога не беше имало повод да се запознаем,пък и имахме различни приятели.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:35 am

-Тинейджърски проблеми-засмях се и тя се подсмихна също.
Беше се замислила за нещо,а на мен ми бе доста позната,явно бяхме в едно училище..
Като започне учебната година щях да бъда по-наблюдателен..
-Брук,на колко години си?-попитах я,малко личен въпрос,който не се задава на момиче,но исках да разбера дали нямахме часове заедно и от там да я познавам..Все пак изглеждаше на моите години,но момичетат често изглеждаха по-големи отолкото са..
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:43 am

- На 17.Предполагам ти също?
Той кимна замислено.Усмихнах се.Знаех как мога да подобря настроението си,а може би и неговото.Погледнах го и казах дяволито:
-Явно и двамата имаме доста тийнейджърски проблеми,но аз знам едно много ефективно средство,което ще ни помогне да ги позабравим за малко.
-Да пребием първия срещнат ли? - попита шеговито той,а после добави - Ти май си доста бойно настроена.
Съвсем леко го пернах по рамото и отвърнах:
-Не,още по-хубаво.Едно нощно къпане в морето.
Слънцето вече се беше скрило напълно,а кея беше празен,като изключим нас двамата.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят EmptyСъб Юли 24, 2010 3:49 am

-Страхотно.-казах ѝ.
-Не не не тук,има лодки и е мръсно-побърза да се хване за пейката,като установи,че бях решил да я хвърля..
-Добре ще отидем до плажа-казах ѝ и повдигнах ръце,всякаш съм се пердал и Брук се засмя.
Запътихме се пеша към най-близкия плаж.
-Брук,предполагам си по-наблюдателна,имаме ли часове заедно,защото си ми много позната,а не мисля,че бих запомнил толкова,ако се разминавам с някого,само в коридора-засмях се.
Вече гадното настроение се бе изпарило напълно и все пак и двамата се бяхме запътили към плажа за да го прогонваме..

П.П пиши там ако искаш напарво
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кеят Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кеят   Кеят Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кеят
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Трий Хил :: Плажът-
Идете на: