One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Welcome to Tree Hill
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Домът на семейство Блек

Go down 
АвторСъобщение
Джейсън Блек

Джейсън Блек


Име на героя : Нямам...
Брой мнения : 13
Join date : 29.08.2010
Age : 27

Домът на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Домът на семейство Блек   Домът на семейство Блек EmptyПон Авг 30, 2010 3:55 pm

Домът на семейство Блек Image_164028_6
Върнете се в началото Go down
Джейсън Блек

Джейсън Блек


Име на героя : Нямам...
Брой мнения : 13
Join date : 29.08.2010
Age : 27

Домът на семейство Блек Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домът на семейство Блек   Домът на семейство Блек EmptyПет Сеп 03, 2010 10:42 pm

Джей влезе вкъщи и още от вратата разбра,че ще има проблеми.Една от прислужниците се приближи до него и видя синината му.Веднага извика от ужас и го попита какво е станало.
-Паднах със скейта.-излъга той
-О,господин Дейвид каза,че това е опасно,а вие пак се возите на това чудо.-извика Дорота.
-И от кога Дейвид се притеснява за мен?Аз мислех,че иска някой тир да ме смаже.-отбеляза иронично Джейсън
-Не говорете така за баща си момче!-скара се Дорота
Джей измрънка нещо,но тя не го чу.Той се качи в стаята си и седна на компа.Влезе си във фейсбука,но там нямаше нищо интересно.Хфърли едно око през прозореца и забеля червеното ферари което беше паркирано пред къщата му.Слезе веднага по стълбите и отиде до кухнята.
-Дорота на кой е тази кола от пред?-попита я той
-На господин Дейвид.-съобщи тя,но когато се обърна не намери Джей
Той вече се беше качил в колата и я палеше.
-Господин Джей,но вашата книжка е взета от полицията!Ще си навлечете проблеми!-викаше Дорота,но беше късно,защото Джейсън изхфърча с бързата кола.
Върнете се в началото Go down
 
Домът на семейство Блек
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джейсън Блек
» Домът не сем.Уолф
» Домът на Мелинда Пиърс
» Домът на Даниел Роуън Гомез

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Трий Хил :: Квартал "Summerland"-
Идете на: