One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Welcome to Tree Hill
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Kaitlin's Home

Go down 
АвторСъобщение
Kaitlin Smith

Kaitlin Smith


Име на героя : Кейтлин Смит
Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2010

Kaitlin's Home Empty
ПисанеЗаглавие: Kaitlin's Home   Kaitlin's Home EmptyПет Юли 23, 2010 6:26 am

Отвън
Kaitlin's Home Malibu%20California%20Beach%20House
Единият хол
Kaitlin's Home California%20Home%20Interiors
Вторият хол
Kaitlin's Home Beach%20House%20Interior%20Design
Пътеката към задния двор
Kaitlin's Home Beach%20House%20Interior
Kaitlin's Home California%20Interior%20Design
Кухнята
Kaitlin's Home 3266134_Normal
Покривът
Kaitlin's Home Awesome-modern-house-mediterranean-coast-7
Трапезарията
Kaitlin's Home 3266133_Normal
Спалнята на Кейтлин
Kaitlin's Home 3266140_Normal
Банята й
Kaitlin's Home 21_modern_bathroom
Гардеробната
Kaitlin's Home 759834_080606IN-CLOSETTE-030-schwab
Задния двор - едно от любимите места на Кейт
Kaitlin's Home 3266136_Normal
Върнете се в началото Go down
Kaitlin Smith

Kaitlin Smith


Име на героя : Кейтлин Смит
Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2010

Kaitlin's Home Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kaitlin's Home   Kaitlin's Home EmptyПет Юли 23, 2010 6:58 am

Страхотно, закъснявах! Бях предупредила Ана - прислужницата - да не готви нищо за вечеря. Исках аз да сготвя, но сама нямаше да се справя за времето, което имах. В бързината, дори забравих да се преоблека, а само метнах върху себе си една готварска престилка. Направих един от специалитетите си - пикантни пилешки крилца с картофи на фурна - признавам, че не бях велик готвач, но можех да направя това-онова, не толкова сложни неща. Ана явно бе предвидила, че няма да се справя сама, бе купила някои нещица и след като ми ги показа, направо ги сложих в микровълновата и й помогнах да сложим масата. Така вече бях по-спокойна. А и по принцип с това се хранех - рядко готвех, рядко карах Ана да ми сготви нещо. Бях си я "взела" от Ел Ей с мен, защото ми помагаше много и честно казано, не знам какво щях да правя без нея...
Запалих три свещи и ги сложих в изящен свещник на масата. Всичко бе готово. Седнах на единия стол и зачаках родителите ми да дойдат. Не бях глезла, но имайки с епредвид колко малко време прекарвах с тях, предпочитах да сме заедно всяка свободна минута. Но те така и не дойдоха. Навън се стъмни, първите звезди с епоявиха по небосвода, после и други... но тх ги нямаше. Минаваше 9:40. Прозвъних на майка си. И получих "най-добрия" подарък за предстоящия ми самостоятелен живот - те нямаше да дойдат. Баща ми все още бил в офиса си в Ел Ей, а майка ми била много изморена да пътува чак до тук, независимо, че с частния ни самолет времето не се усеща, и утре трябвало да става рано, защото имала някаква презентация. Пожелах й лека нощ и направо изключих телефона си. Почувствах се ужасно. Зарових лицето си в шепите и се опитах да издишам спокойно, но вместо това го направих на пресекулки. Да, вярно е, че очите ми се насълзиха, аз по принцип си плача - когато съм щастлива, когато съм тъжно и за всичко останало - много неща в храктера на човек могат да се променят, но това мисля че не е едно от тях. Избърсах сълзите си и станах от масата. Ана беше на вратата и ме гледаше.
- Нахрани се и си лягай. Предполагам, че си достатъчно изморена - казах и най-накрая я погледнах. - Не прибирай масата, и утре е ден. Относно храната... прави с нея каквото искаш. - качих се в стаята си и си взех бърз душ. След това си оправих леглото, облякох се и си легнах. Забелязах как Бела - кученцето ми - се чуди от единия край ан стаята дали да дойде при мен или не. Реших да я улесня, като я извиках. Тя веднага скочи на леглото ми и се гушна в мен. Усетих, че заспивам почти веднага. Е, да обикалянето на цял град си бе изморително нещо, а и силните емоции преди сън не бяха желателни, но... какво да се прави?!
Върнете се в началото Go down
 
Kaitlin's Home
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Трий Хил :: Квартал "Red Rock"-
Идете на: