One Tree Hill

Welcome to Tree Hill

ИндексPortalВъпроси/ОтговориПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Кабинета по биология

Go down 
АвторСъобщение
PSawyer
Admin
Admin

Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

ПисанеЗаглавие: Кабинета по биология    Чет Юли 22, 2010 3:55 am

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Brooke Davis
Модератор
Модератор

Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология    Вто Авг 03, 2010 5:43 am

След всички погледи,които обрахме в часа по биология отново не спряха да ни зяпат.Е какво толкова?Явно бяхме прекалено интересна новина.
Едвам изтърпях целия час на другия край на класната стая от Лукас и само бележките ме спасиха.Когато звънецът удари вдигнах нещата си,а когато Люк дойде при мен се целунахме,при което забелязах,че всички започнаха да ни зяпат още повече.Пуснах ръката на момчето до мен и прошепнах:
-Дай ми минутка.
Застанах пред класа,там където обикновено стоеше учителя и казах,така че всички да чуят:
-Да истина е.Аз и Лукас Скот сме гаджета,ясно?!А сега ще ви помоля да спрете да ни зяпате и да си продължите ВАШИЯ живот.

Deb: I miss Nathan.
Karen: I miss Keith.
Peyton: I miss Jake.
Brooke: I don't really miss Felix, at all. Or my parents that much. But I miss my money.
Вижте профила на потребителя http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.

Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Местожителство : Summerland, Tree Hill

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология    Чет Авг 05, 2010 9:36 pm

Засмях се,съучениците ни хвърлиха по още един пъглед,но после очевидно се почувстваха неловко и изведнъж се разбързаха да излезат от кабинета.С Брук останахме последни.Хванах я за ръка и докато излизахме си откраднах още една целувка и се усмиххнах.Постъпката на Брук бързо се разпространи из цялото училище и хората спряха да ни зяпат,поне се оптивха да не го правят очевидно,ами просто се парвеха,че оглеждат и ни хвърляха крадливи погледи.Е,скоро сигурно щеше да спре,но това щеше да сатне,когато цял Трий Хил е наясно,че сме заедно и да няма един,който да се съмнява.Да,може би ще отнеме известно време..
Спряхме при шкафовете си.
-Втори час май нямаме заедно-казах леко намръщен..

We all live in a house of fire. No fire department to call. No way out. Just the upstairs window to look out of while the fire burns down the house...with us trapped, locked in it.

Brooke: This is like dance auditions for "Crap, the Musical."
Вижте профила на потребителя
Даниел Роуън

Име на героя : Даниел Роуън
Брой мнения : 25
Местожителство : Ванкувър

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология    Сря Окт 27, 2010 10:32 pm

Бездействието убиваше Даниел и след като новите му познати не благоволиха да го придружат за часовете,дори и да се появат в училище,момечто реши без минута време да отиде за часът по биология.Чак сега се сети че има час и това щеше да е страхотен гаф,ако закъснее още през първият си учебен час.
Пробяга цялото разстояние до кабинета и щом влезе вътре,озова се лице в лице с учителя и тъкмо се накани да се извини,но беше спрявн:
-Нма нужда да ми се извиняваш,Даниел-отвърна кротко учителят и му направи жест да влезе.Момчето топло му благодари и седна на първия чин и се опита да не гледа втренчените погледи на останалите.
Тук имаше една довйка-момиче и момче,който си разменяха нежности и доста фамилиарничаха,но като сметна това за глупост,обърна се напред и концентрира вниманието си върху урока.
Целият час слушаше учителят и си записваше всяко нещо,което щеше да му бъде полза.
Бързо изминаха 45 минути и Даниел реши отиде да се поразходи за малко перди следващият му час за денят.
Вижте профила на потребителя
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета по биология    

Кабинета по биология
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Трий Хил :: Гимназия "Трий Хил"-
Идете на: