One Tree Hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Tree Hill

Welcome to Tree Hill
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 "Tric"

Go down 
+3
Brooke Davis
Kaitlin Smith
PSawyer
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 12:28 am

"Tric" TRIC

Това е супер-мега-готиния клуб "Трик" който е един от най-посещаваните в последно време в Трий Хил.
Тук са пяли доста известни банди като The Wreckers, Jimmy Eat World, The Honorary Title & Fall Out Boy.
Всеки петък се провежда прословутото представление "House of freaks" на Пейтън Сойер. Тогава ставаше истински купон!
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 9:46 pm

Влязох като фурия в клуба и се запътих към склада. Трябваше непременно да оправя всичко преди тазвечерното шоу. Знаех че "Домът на откачалките" беше в петък но утре щях да се прибера чак вечерта за шоуто и нямаше да мога да приготвя всичко.
Грабнах телефона за да набера човека който щеше да ми донесе прожекторите.
-Ало, аз съм Пейтън Сойер. Момичето което ви поръча прожектори за в петък.
-Извинявам се, но доставката закъснява и не знам дали ще можем да спазим срока. -каза мъжът.
-Как така не знаете?!- попитах ядосано аз.
-Оу, няма значение. Гледайте да ги доставите навреме! -почти изкрещях на слушалката и затворих.
Щях да намеря отнякъде. Лампички, прожектори, все едно. Винаги се бях оправяла, сега няма да е изключение.
Седнах на бара където Оуен чистеше чашите. Това беше готиният барман, който отскоро работеше в "Трик".
-Хей Оуен, как я караш? -попитах лениво.
-Супер, а ти защо изглеждаш като прегазена от влак.
-Нищо особенно, просто не съм спала от вчера и съм затънала в проблеми.
-Ето това оправя всичко. -каза той и ми подаде малка чашка с нещо като текила в нея.
-Мерси. -казах и я взех, но не пих.
До нас седна едно русо момиче и аз я поздравих.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Kaitlin Smith

Kaitlin Smith


Име на героя : Кейтлин Смит
Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2010

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 10:31 pm

Първият ми ден тук, а не знаех дори къде се намира гимназията. Щях да се запиша, освен ако майка ми не се бе погрижила за това вече, но утре или в други ден. Първо исках да разгледам града и реших, че по-добър начин от ходенето пеша няма. Изкъпах се и се облякох. Слязох в трапезарията за бърза закуска и излязох от вкъщи. Беше 10 и беше доста топло, но приятно. Към 1 звъннах на майка ми да обядваме, защото не познавах никого тук все още. След това продължих с разходката си, а тя се върна вкъщи и продължи да приготвя багажа си. Беше ми обещала, че тази вечер ще останат тук и утре ще заминат с татко. Майка ми бе жена със стил и класа. Изглеждаше страхотно при това без пластични операции. Беше мнго взискателна на тема външен вид и как ни възприемат хората. За първото бях сигласна, но за второто често спорехме. Както и да е. Този град бе доста голям и бях сигурна, че след цял ден обикаляне не съм видяла и половината от нещата му. Бях точно пред един клуб и реших, че може да вляза за малко, макар още да не бе време за нощен живот. А и тази вечер трбваше да съм си вкъщи за последната семейна вечеря. Хм, това звучи странно защото по принцип аз закусвам, вечерям и обядвам сама, а родителите ми - когато се приберат, ако се приберат. Нищо не ми липсваше материално, но малко повече внимание от страна на родителите щеше да бъде сртахотно.
Клубът бе затворен, но дори една минерална вода ли нямаше да ми дадат?! Влязох и отидох към бара.
- Знам, че е затворено, но не може ли да направите малко изключение - казах ангелски на бармана като седнах, а момичето, което също бе там ме поздрави. Усмихнах й се
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 10:38 pm

-Оуен, дай на момичето една бира от мен. -засмях се и я погледнах.
-Аз съм Пейтън, между другото. -казах и подадох ръката си на русокоската до мен. Изглеждаше като свястно момиче с хубаво тяло и готини дрешки.
Оуен пристигна с двете бири и ни ги подаде. Аз отворих моята и казах:
-Наздраве.
-Не прекалявай. -каза барманът. Ние с него си бяхме стари приятели и той често се държеше покровителски с мен, да не кажа бащински.
-Няма, тате. -казах му и се засмях.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Kaitlin Smith

Kaitlin Smith


Име на героя : Кейтлин Смит
Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2010

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 10:55 pm

- Кейтлин - усмихнах се и се здрависах с Пейтън, после и с бармана. Изглеждаше готин. Но можех ли да отида някъде и да не си падна по първия мъж, който видя.
- Мерси - казах и вдигнах бирата си за наздравица. Беше раничко за алкохол, но не можех да откажа. Отпих и я оставих на бара. Обърнах се към Пейтън.
- Предполагам, че си местна. Можеш ли да ми кажеш как да стигна до гимназията от квартал... Ред Рок - бях го запомнила, добре, явно това място наистина ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 11:09 pm

-Някой път ще ти покажа пътя. -усмихнах се и отпих от бирата си.
Знаеш перфектно пътя от РедРок до гимназията. Все пак Брук беше от там и често ходехме двете на училище. Което ми напомни че трябва да я видя. Трябваше да ми помогне с организирането с "Домът на откачалките"
-Брук беше оттам нали? -каза Оуен сякаш прочел мислите ми.
Брук мислеше че Оуен е готин. А и той си беше, спор няма.
-Мхм... -промърморих и оставих бутилката на барплота.
-Ти си нова нали? -попитах Кейтлин.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Kaitlin Smith

Kaitlin Smith


Име на героя : Кейтлин Смит
Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2010

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 11:22 pm

- Мхм - кимнах. Цял ден обикалям наоколо, опитвайки се да запомня по-важни места - ресторанти, клубове, магазини... Тези дни мисля да отида и до гимназията, за да се запиша. Макар, че много се съмнявам, че майка ми не го е направила вече. Просто да проверя - засмях се. Не ми се заповаше училище. Беше скучно, а и имаше и други начини да се учи. Но това бе единственото нещо, което исках ужасно много, а родителите ми в един глас ми казаха: "НЕ!" - да уча вкъщи. Говореха един през друг за предимствата: че се създават социални връзки и вечни приятелства, че ако се запознаеш с точните хора едва ли не имаш осигрено бъдеще и работа до живот. Бях сигласна за колеж, но все още засягах темата за учене вкъщи в редките случаи, когато цялото сеейство бе заедно.
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 11:29 pm

-Искаш ли да те разведа наоколо? -попитах Кейт. Може би щеше да е от полза една разходка из по важните места на града.
Пък и исках да и покажа някой от любимите си. Баскетболното игрище на реката беше добър избор. Много го обичах, въпреки че не ходех много. Нямах никакво време покрай ученето, излизането с Брук и "Трик".
Сега според мен бе добър момент да отида там.
-Чакай... -казах и изпих бирата си. -искаш ли да ти покажа едно от любимите ми места в Трий Хил?- попитах я и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Kaitlin Smith

Kaitlin Smith


Име на героя : Кейтлин Смит
Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2010

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyЧет Юли 22, 2010 11:45 pm

- Ами... - поколебах се за миг, но след това осъзнах, че това би могло да е едно нови приятелство, за това приех. - Разбира се.
Разрових се из чантата си за портмонето и оставих на бара десет долара, намигайки на бармана. Вярно, че Пейтън бе казала "от мен", но щеше да ми бъде много неудобно, след като ще ме развежда някъде и да ме черпи. Последвах я извън клуба.
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 1:12 am

Всички влязохме в Трик. Беше почти препълнено... Та днес бе петък и обикновенно тогава правех шоуто си - "Домът на откачалките".Надявах се да съм облечена добре, но все пак това бяха дрехите на Бруки. Все пак аз отговарях за музиката, нали. И ми се плащаше.
Оуен ми махна от бара и аз погледнах Себас, който разговаряше с Брук. Качих се на стената, а зад кулисите една банда чакаше да излезе за да пее. Но реших първо да направя една малка промяна в плана.
-Кажи им че ще излязат след малко... -казах на сценичният работник зад кулисите.
Излязох на сцената където бяха инструментите и няколко микрофона.
-Хей хора как я карате тази вечер!? -извиках на микрофона и всички нададоха положителни викове.
-Днес имаме тук един специален гост, който случайно е вокалистът на Three Days Grace и също така случайно мое гадже. Ръкопляскайте на Себастиан Хейл. -казах това и прожекторите го осветиха.
-Дали ще иска да ни попее малко тази вечер? -извиках и хората извикаха одобрително.
-Нищо че останалите от бандата не са тук. -засмях се и видях Брук да го бута към сцената.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 1:51 am

-Хайде ,Себас. - казах настоятелно продължавайки да го побутвам към сцената.
Беше ми малко трудно,но все пак успявах някак си да го помръдна:
-Хей,знаеш ли колко много хлапета има в този град,които умират за теб? Хайде де,какво ще ти стане за една песен? - не спирах да се опитвам да го убедя.
Той накрая въздъхна и се качи на сцената при Пейтън:
-Здрвейте всички!
Смигнах на Люк и весело казах:
-Виждаш ли колко мога да съм убедителна гажде?
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
????
Гост




"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 2:05 am

Чух Пейтън как ме вика на сцената ,а след нея и цялата публика ,изведнъж и Брук започна да ме бута натам. Спрях да се съпротивлявам и тръгнах към сцената. Хванах една китара и извиках още няколко хора от другите банди ,който да ми послужат за барабанист и бек-вокал ,и двама китариста.
-Здравей Трий Хилл аз съм Себастиян Хейл и днес ще изпълня за вас няколко песни. - погледнах към Пейтън и се усмихнах - Това е една от любимите ми песни надявам се да ви хареса казва се Animal I Have Become - след това музиката зазвоча и аз отново бях там. На сцената осветен от прожекторите ,пред мен нямаше никой ,бях сам в огромната зала и пеех за това което беше в сърцето в онзи момент в който написах песента ,спомнях си точния момент на вдъхновение и всичко свързано с него ,но песента свърши за един кратък миг и отново беше ред да говоря.
-Следващата песен се казва Lost In You и е най-новата ми песен затова сте първите който я чувате. Припева посвещавам на едно специално момиче наиме Пейтън. - умихнах и се и отново засвирих. Пеех песента за пръв път ,но звучеше доста добре. Когато настъпи края и се усмихнах на публиката и се приближих към микрофона - Това е последната песен от мен за вечерта казва се Let It Die - отново започнах да пея и когато песента свърши станах и се поклоних. - По късно може отново да ви попея - усмихнах се на публиката и им махнах след това отидох на бара кадето ме чакаше Пейтън
-Е какво мислиш? - попитах я и я целунах
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 2:47 am

-Оу, написал ти е песен... -каза Брук като момиче което се пада изключително много по романтиката.
-Страхотен е нали. -усмивката не слизаше от лицето ми. Ето какво беше правил докато спях. Наистина беше невероятен.
Следващата банда се качи на сцената а аз видях моето момче да се приближава към мен.
-Е какво мислиш?- каза и ме целуна. Целувахме се по дълго отколкото трябваше, но и на мен ми беше нужен въздух все пак. Аз харесвах как се целуваме, в пълен синхрон.
-Ти чуваш ли се?! Нямам думи. -извиках защото музиката кънтеше из целият клуб.
Деца и възрастни танцуваха на дансинга и някак се почувствах горда че бях човекът който организира това. И се почувствах изключителна късметлийка че имам такова момче до себе си.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 3:32 am

-Да,Би Дейвис ти си прекалено убедителна-казах й след като успя да накара Себас да излезе на сцената и я целунах леко.
-Сега се сетих кой е-казах след втората песен и Брук се разхили до мен,наиситна имаха добри песни,но не бях виновен,че не гледам клипове,а най-вероятно ми беише познат от баскетбола,все пак не съм от отбора,в който е той.Но попринцип Себас изглеждаше свестен.
-Гадже,ще танцуваме ли-попти а Брук.А и в комбинация с умолителния й поглед беше невъзможно,да й устоиш.Всъщнот се бях предал още като каза "гадже" но това тя не го знаеше..
-Разбира се -хвнаа ме за ръцете и ме задърпа там където беше танцуващата тълпа.Скорло се появиха Пейтън и Себас до нас..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 4:23 am

-Искаш ли един танц Пи? - попитах моето момиче и я хванах за ръката като я заведох на дансига без да и оставям особенно голям избор.
-Трябва да знаеш ,че не ме бива много в танците все пак немога да съм идеален - усмихнах и се и я целунах.
Танца мина доста по добре от очакваното и нито веднъж не оспях да настъпя Пейтън ,което си беше постижение. След няколко танца се върнах към бара ,а Пейтън и Брук танцуваха за Лукас си нямах наидея каде беше.
-Тя черпи - каза бармана и посочи някаква червенокоса мадама в другия край на бара и ми дадене едно чисто уиски
-Не благодаря не пия - бутнах назад чашата и погледнах към Пейтън - Аз съм Себас - представих се на бармана
-Оуен - отговори ми той докато правеше някакво питие
-Ти си барман нали вие сте нещо като психятрите? - той кимна в отговор и аз продължих - Как да кажа на момиче което познавам едва от няколко дни ,че я обичам? - замълчах в очакване на отговора
-Просто е любовта няма граници нали така следователно просто го кажи ,ако е истина ще ти е адски трудно да го кажеш ,но после ще ти олекне след като и тя ти го каже
-Ами ако него направи?
-Или се отказваш или просто се бориш за любовта и.
-Мерси пич - казах му аз и си поръчах една кола която изпих на екс тогава Пейтън се присъедини на бара. Аз просто погледнах към нея и я целунах след това когато музиката заглъхна и стана по тихо се приближих до ухото и ,и прошепнах "Обичам те!" след това я целунах...
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 4:39 pm

След поредния танц на Люк май му се сядаше,но нямах намерение още да го пусна.Точно след няколко минути той каза:
-Брук искаш ли вече да отиваме на бара?
Притиснах се в него и прошепнах:
-Потърпи още малко.Пейтън и Себас са заети в момента и няма да е много добре да ги прекъснем.
Той сложи ръка на кръста ми и разсеяно попита:
-Ти пък откъде знаеш?
Усмихнах се и отговорих весело:
-Женска интуиция.
Продължихме да се поклащаме в ритъма на музиката.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyСъб Юли 31, 2010 8:45 pm

-Щом казваш-казах й.
-Я какъв си мъник-разхилихи се,ясно се отличавашече ес глава по-ниска от мен,въпреки високите си токчета и се разхилих.Целунах я леко по челото
Продължихме да танцуваме известно верме,не че бях някакъв велик танцьор,но така искаше Брук,а щом до сега не ме бе изхвърлила значи,бях търпим.
Бандата отиде да си почива музиката спря за алко,а след това дижджея започна да пуска разни парчета.
с Брук продължавахме да танцуваме в ритъма на музиката.
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 12:10 am

Изказването на Себас накара една гореща тръпка да премине през цялото ми тяло. Бог да ми беше на помощ но бях готова да го направим на дансинга в претъпкания клуб. Добре че имах още малко контрол и целомъдрие за да се въздържа. Притиснах го още по силно към себе си и се надигнах за да му прошепна.
-Май си късметлия защото и аз те обичам.- казах и го задърпах през тълпата към тоалетните.
Не знаех дали си има ни най-малка представа какво правя, но щеше да разбере.
Вкарах го в женската тоалетна, която за щастие /и мое голямо очудване/ беше празна и я заключих.
После се изкисках и буквално му се хвърлих на врата. Започнах да го целувам по устните и врата опитвайки се да съблека ризата му.
Брук би била изключително горда от мен, но тази мисъл се изпари така бързо както и дойде.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
????
Гост




"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 12:25 am

Като изключим ,че беше в тоалетната беше супер миг.
-Като на някой от концертите ми - засмях се когато Пейтън ме одари по рамото след изказа ми и след това и тя се засмя. Момента беше съваршен ,но на неподходящо място.
-Мисляче е време да се връщаме към приятелите ни - усмихнах се и я целунах докато се обличах. Чесно казано вече щях да имам супер спомен от това мясно ,от мивките ,от стените. При мисалта се засмях и целунах отново Пейтън. След като се облякохме се върнахме към бара и аз си взех една кола.
-Уол вие сте го направили - каза Брук като се приближи до нас аз неможах да се здаржа и избухнах в смях при физиономията на Брук и тази на Пейтън
Върнете се в началото Go down
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 1:04 am

Ухилих се и повторих:
-Вие наистина сте го направили.Лукас казах ти,че не е подходящия момент да ги прекъсваме.
Двамата се бяхме върнали от дансинга преди минута и отпивахме от питиетата си,когато Пейтън и Себас се появиха..личеше им от километри.Обърнах се към Пи Сойер уж обидено и казах:
-Крадеш ми запазената марка.Секс в тоалетната на Трик.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 1:15 am

Всички се засмяхме,включително и бармана.
-Брук,ако държиш да защитим запазенатат ти марка-започнахи си заслужих едно сръчкване в реброто и всички се засмяхмеза пореден път.
Наведох се леко и я целунах,за да не се сърди.Е всъщност знаеше,че просто се шегувах,но все пак..
-Ще ми сипеш ли още едно уиски?-попитах барманчет,а той кимна и се зае.
Като го серивра,отпих жадно от чашата си,Брук ме беше изцедила с тези танци..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 1:18 am

Неможех да спра да се хиля ,беше ми адски смешна реакцията на Брук.
-Извинявам се ,че ще Ви прекъсна разговора ,но нека слобщя ,че се отказах от музиката и ръгбито за да продължа с баскета. За това вие първи ще разберете ,че за вокалист на групата ми ще бъде някой нов и тази песен която написах за теб скъпа ще е последната ми песен -казах всичко доста радосно обичах музиката ,но баскетбола винаги е бил на първо място и след като млъкнах целунах Пи и се усмихнах на останалите
-Така ,че днес ще пиете за моя сметка ,защото мисля да подпиша с някой близо до Трии Хилл отбор ,все още не съм решил ,но мисля да откажа на Ню Йорк.
Върнете се в началото Go down
PSawyer
Admin
Admin
PSawyer


Име на героя : Peyton Sawyer
Брой мнения : 226
Join date : 20.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill ^^

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 1:29 am

-Не, не не.. Недей да се отказваш от мечтите си заради мен. -казах като накрая се усетих как това прозвуча изключително изтъркано.
-Мамка му и клише... -промърморих си. Огледах се в огледалата зад бара. Все още бях зачервена от приключенията ни в тоалетната. Какво да се прави..? Не можех да му се наситя на този човек.
-Не, сериозно, не искам да се отказваш от нищо заради мен. И те обожавам заради песента която си написал за мен. Нямам думи. -засмях се и седнах на един стол за да изравня лицата ни. После го целунах като игнорирах всички втренчени към нас погледи.
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.bulgarianforum.net
Brooke Davis
Модератор
Модератор
Brooke Davis


Име на героя : Брук Дейвис
Брой мнения : 116
Join date : 23.07.2010
Age : 29
Местожителство : Red Rock,Tree Hill,North Carolina

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 1:50 am

-Тук ми мирише на лични разговори. - подшушнах в ухото на Люк,който пресушаваше втората си чаша.
-Всичко,но не и танци.-погледна ме измъчено той.
-Стегни се,гадже няма да те карам да танцуваш.В известен смисъл..-усмихнах се дяволито.
Беше толкова секси,че направо не знаех как съм се сдържала до сега.Придърпах го до себе си и прошепнах в ухото му:
-Но може би държа да защитим запазената ми марка..
Двамата се засмяхме,а секунда по-късно устните ни се сляха.
Върнете се в началото Go down
http://onetreehill.aforumfree.com/forum.htm
Lucas Scott
Глоб. мод.
Глоб. мод.
Lucas Scott


Име на героя : Лукас Скот
Брой мнения : 178
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Местожителство : Summerland, Tree Hill

"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" EmptyНед Авг 01, 2010 1:54 am

Целунах я отново и я притиснах силно към себе си.
Зарязах чашата си на бара и се отдалечихме малко от Себас и Пейтън,както каза Брук намирисвало й на лични разговир,а вече бях способен не само да се доверявам на интуицията й,а да съм деведесет и девет процента сигурен в нея,подсмихнах се на тази си мисъл.
-Какво?-попита невинно Брук.
-Нищо,просто си мислех как,вече трябва да съм напълно сигурен в твоята интуиция-Брук се засмя.
-Така е-призна си тя и аз се разхилих този път.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





"Tric" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Tric"   "Tric" Empty

Върнете се в началото Go down
 
"Tric"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
One Tree Hill :: Заведения и магазини-
Идете на: